Książka

Kobieta Eta KobiKsiążkę napisałam dla kobiet. Ale ona jest i dla kobiet i dla mężczyzn.

Każda jej bohaterka spotkała samą siebie na krańcach losu. I ta książka jest spotkaniem na krańcach – tam gdzie NIE oddalają nas od siebie poglądy: religijne, polityczne czy inne. Bo narodziny i śmierć, miłość i nienawiść, zdrowie i choroba, dobroczynność i czynienie zła nie zależą od wiary, pochodzenia, zamieszkania czy wykształcenia. Na krańcach dróg nie ma różnic, bo tam dotyka się istoty życia: wolności, pasji, bliskości, miłości. Tam różnice zlewają się z horyzontem w jedną linię. Na początku drogi też ich nie było. Była jedna kropka – ja. Ja, kiedy się urodziłam i wszystko było przede mną. I dalej w życiu można się narodzić na nowo. Wierzę, że kiedy kobiety spotykają się ze sobą ponad różnicami i rozmawiają o tym, jak doświadczają siebie i świata, jako kobiety, zyskują szansę, aby odradzać się na nowo i odkrywać swoją siłę. One same i One razem.
Eta Kobi

„Jestem poruszona – piękne, prawdziwe historie prawdziwych kobiet”.
Jolitta

„Po każdym rozdziale mam wiele przemyśleń. Każdy jest o czymś innym, co jest dla kobiety ważne. Daje mi wiele do zastanowienia się nad sobą. Otwiera przede mną nowe drogi. Stworzyłaś coś pięknego w tej książce że aż chce mi się teraz działać i chcę zmian, jak nigdy przedtem, bo przecież wszystko jest możliwe”.
Iwona

„Piękna całość, każdy rozdział jest inny, ważny, potrzebny. Oprawa i zdjęcia tworzą klimat. Prawdziwie kobieca, bardzo o kobietach”.
Agnieszka

„Przeczytałam… wzruszenia, uniesienia, smutki, łzy, uśmiechy, ale też momentami niedowierzanie, bunt i złość. Duży ładunek jak na jeden wieczór. Ale musiałam przeczytać całość od razu”.
Miriam

Zamówienie książki

Aby zamówić książkę, wypełnij formularz poniżej lub skontaktuj się ze mną:  dorota@photo-in-coaching.com

Książka kosztuje 45 zł.

Kobieta Eta Kobi Cover

Reklama